Yorgunluktan kurtulmak ve bağışıklığı artırmak için

Giderek daha fazla insan bağışıklıkla ilgileniyor ve vücutlarını doğu tıbbı veya bitkisel ilaçlarla yönetmek istiyor. Ancak ilaç oldukça etkili olsa bile aynı etkiyi beklemek zordur. Çünkü her insanın bünyesi ve organ ve organlarının sağlık durumu farklıdır.

Bununla ilgili olarak, Women’s In Oriental Medicine Clinic Direktörü Lee Hyun-sook, “Bağışıklık sistemini güçlendirmek için, sadece bitkisel ilaçları iyi yapan yerleri kontrol etmekle kalmayın, aynı zamanda enerji geri kazanımı için bitkisel ilaçlar, yorgunluk tedavisi için bitkisel ilaçlar da alın bitkisel ilaçların etkilerini görmek için anayasaya göre ve Gongjinjin.”.

Çoğu, bitkisel ilaçların fiyatı, bitkisel ilaçların fiyatı ve Gongjinjin’in fiyatı gibi bitkisel ilaçların maliyetine odaklanan bilgiler arar. Ya da Gongjindan’ı ya da iyi bir ilacı öneren bir doğu tıbbı kliniğini belli belirsiz ararlar ve oryantal kliniği ziyaret ederler.

Bununla birlikte, doğu tıp kliniklerinden yorgunluk giderme, enerji geri kazanımı ve geyik boynuzu takviyeleri de dahil olmak üzere bitkisel ilaçlar reçete edilirken 강남안마 kontrol edilmesi gereken ilk şey, ‘reçetenin kişinin bünyesini ve fiziksel durumunu dikkate alıp almadığı’dır.

Aynı bitkisel ilaçlar bile aynı tıbbi maddeleri kullanmaz. Bağışıklık zayıfladığında, enerji takviyesine ihtiyaç duyulduğunda veya kronik yorgunluk vb. nedenlerle bitkisel ilaçlara ihtiyaç duyulduğunda, iç organların ve bünyenin mevcut durumuna göre geyik boynuzu takviyesi gibi farklı ilaçlar reçete edilir.

Peki, kişiye özel bitkisel ilaç yazarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Çin tıbbı testi yapabilirsiniz. Doğu kliniklerinde vücudun fonksiyonel durumu, meridyen fonksiyon testleri, karın muayenesi ve drenaj muayenesi ve vücut ısısı teşhis muayenesi dahil olmak üzere doğuya ait tıbbi muayenelerle belirlenir.

Danışmanlık, test etmek kadar önemlidir. Herhangi bir açıklamayı dinlemeden doğu tıbbı takviyesi almanız pek bir şey ifade etmez. Danışmanlık yoluyla, bedenimin ne olduğu ve şu anda neye ihtiyacı olduğu hakkında bir açıklama duymaya ihtiyacım var. Vücut kondisyonunuzu biliyorsanız, günlük yaşamınızda sağlığınızı daha kolay yönetebilir ve vücudunuza iyi bakabilirsiniz.

Bitkisel ilaç reçetesi almak için muayene ve konsültasyondan geçmek gerekiyor ancak Corona 19 virüsünün etkisi altında bir şark kliniğine gitmek zor. Özellikle yaşlı hastalar veya bağışıklığı zayıf olan hastaların isteksiz olma olasılığı daha yüksektir.

Buna göre ‘yüz yüze olmayan tedavi’ devreye giriyor. Yüz yüze olmayan tedavi, bir doğu kliniğine şahsen gitmeden telefon üzerinden danışmanlık ve doğu tıbbı reçeteleri almak anlamına gelir. Telefonla danışma, günlük yaşam tarzı ve hastanın durumunun kontrol edilmesi ve buna göre bitkisel ilaçların reçete edilmesi ve kurye ile gönderilmesi şeklidir.

Bu sayede kişiye özel doğu tıbbı reçetelerini evde güvenle almak artık mümkün.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다