Je to komedie nebo tragédie

Pokud mě někdo požádá, abych vybral jen jeden film, který jsem letos viděl, myslím, že se stanu Jokerem, protože se hodně potýkám mezi „Parasite“ a „Joker“, ale nakonec se nemohu rozhodnout a dostat se psychicky nemocný. Film <Joker> byl perfektní, působivý a atraktivní film bez nedostatků.

Nejprve tento film líčí zrození padoucha Jokera z DC Comics. Stejně jako film <Batman začíná> líčí narození Batmana. <Joker> se ale ponoří hlouběji do jedné postavy, Jokera, než v případě Batmana, a velmi podrobně líčí, jak se člověk „Arthur“ stává příšerou „Joker“. Největší silou tohoto filmu je také jeho vnitřní zobrazení a film překvapivě živě vykresluje různé vtipné linie Jokera od začátku do konce. Promluvme si o tom trochu víc

Každý, kdo film viděl, by nejprve souhlasil, herectví hlavního herce Joaquina Phoenixa je velmi dobré při vyjadřování emocí. Nemyslím si, že je nutné tuto část více zdůrazňovat. Silnou stránkou tohoto filmu je dále to, že proces, ve kterém se osobnost postavy rychle mění, není vynucený a hustý. Obvykle, když se osobnost postavy změní o 180 stupňů, často nastane skok v procesu nebo nedostatek kauzality. Ale <Joker> takový není.

Velmi těsně organizovaná řada událostí podporuje Arturovu transformaci na Jokera. Kromě toho ukazuje velmi hustou emocionální linii, takže diváci mohou dosáhnout stavu filmu „Zrození žolíka“ ve stavu ponoření. Výsledkem je, že po zhlédnutí filmu pochopíte, proč se Arthur musel stát Jokerem s hlavou a cítit to srdcem.

Stojí za to věnovat pozornost vysílání, které proudí na začátku filmu. Obsah vysílání proudícího zpoza Arturovy tváře byl o úderu mrchožroutů a po úderu byly p2p순위 vesnice bohatých také pokryty odpadky a bylo těžké zjistit, kde jsou slumy. Vysílání jasně ukazuje, co je to za společnost Gotham.

Byla to nestabilní společnost, tj. Společnost, kde byl udržován ráj bohatých, protože nižší třídy převzaly práci zvanou 3D průmysl. Joker se narodil uprostřed světa, který je stále více nestabilní kvůli takové extrémní propasti mezi bohatými a chudými.

Pojďme tedy uvést Jokerovo rodné pozadí v chronologickém pořadí. Nejprve se hlavní postava, Arthur Fleck, narodí neznámé osobě a adoptuje si ji Penny Fleck. Penny Flecková byla napadena svým přítelem a měla silný pocit megalománie a narcismu. A jednoho dne se u Arthura, který je vážně týrán přítelem Penny Fleckové, rozvine nemoc, která mu poškodí část mozku a nedovolí mu přestat se smát. Artur, který měl obtížný život jako klaun, byl vyhozen z práce kvůli útoku gangstera ze sousedství a zneužití moci jeho zaměstnavatelem, a dokonce ani poradenská kancelář, kterou navštěvoval, se již nemůže účastnit kvůli škrtům rozpočtu města .

Arturova duševní nemoc se zhoršuje, když se izoluje od společnosti a nemůže dostávat léky. Arthur, který stále věří, že Penny Fleck je jeho matka, se od své matky dozví, že Thomas Wayne je jeho otec. Ukázalo se však, že jde o klam Penny Fleckové, a Arthur zjistí, že ani Penny Fleck není jeho matkou. Tváří v tvář všem těmto tragédiím Arthur uškrtil Penny Fleckovou a ustanovil jeho totožnost jako Joker.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다